Së fundmi Gucci ka zgjedhur një modele për të ndryshuar kartat si dhe për të paraqitur një model të bukuris jo-tradicionale. Për këtë pjesë ata zgjodhn modelen 

7096

1 Shtator 2020 Një muaj më vonë, ajo informohet se ishte zgjedhur për të qenë pjesë e shfaqjes së Gucci. Është modelja e parë armene që sfilon për brand-in 

Nëse emri Armine Harutyunyan nuk ju thotë asgjë, atëherë nuk jeni në dijeni të ngjarjeve të fundit nga bota e modës dhe showbizit. Rrjetet sociale po ziejnë së fundmi dhe po krijojnë polemika për një fenomen që nuk duhej të ekzistonte, por në fakt është mes nesh kudo – në ambientet e punës, në shoqëri, […] Shume njerez kane menduar se behej fjale per nje strategji marketingu te krijuar nga Gucci, pa qene te pergjegjshem per faktin se “modelja e Gucci-t” nuk ishte termi i duhur dhe te tjere e kane akuzuar 23-vjecaren se nuk eshte mjaft terheqese per te punuar ne sistemin fashion. Gucci e zgjodhi atë pikërisht për të ndryshuar dhe për të ofruar një model të bukurisë jo-tradicionale, në emër të përfshirjes dhe "pozitivitetit të trupit". Shumë përdorues të Instagram nuk e pëlqyen atë, dhe ata lëshuan një 'ortek' ofendimesh ndaj vajzës. Por mesa duket modelja nuk … Kur mediat bëhen palë me bullistët: Pse modelja e Gucci-t ‘trazoi’ gjithë botën. E Diel 30 Gusht 2020 English.

Modelja e gucci

  1. Boobs streamers twitch
  2. Dancexchange staff

7mn. Dafina Zeqiri - Vuj vuj vuj. på en kvinnlig individ och en gucciväska ja då har man stora problem. e) Sätta igång med transkriberingen (för er som inte vet vad det är är det har en chans att bli en top model".

The post E kalon ditëlindjen në karantinë, por Jonida Vokshi thotë se është e lumtur appeared first on indexshqip. Modelja Shqiptare qe e cmendi Italin!

Modelja më e re me sindromën Down e ‘Gucc-it’ po bënë namin në rrjete sociale. 10 Shtator, 2020 - 4:57 pm Armine ishte një nga shumë modelet që sfiluan për shtëpinë e modës, por modelja nuk ishte në asnjë moment fytyra e Guccit. Që nga momenti i parë që Armine u identifikuar si fytyra e re e Gucci-t nisën ofendimet për pamjen e saj.

Modelja e gucci

Shume njerez kane menduar se behej fjale per nje strategji marketingu te krijuar nga Gucci, pa qene te pergjegjshem per faktin se “modelja e Gucci-t” nuk ishte termi i duhur dhe te tjere e kane akuzuar 23-vjecaren se nuk eshte mjaft terheqese per te punuar ne sistemin fashion.

Në vend […] Fytyra e Armines është tipike armene: tipare të forta dhe të mprehta dhe vetulla shumë të trasha. Gucci e zgjodhi atë pikërisht për të ndryshuar dhe për të ofruar një model të bukurisë jo-tradicionale, në emër të përfshirjes dhe "pozitivitetit të trupit". Modelja realizoi ëndrrën e saj duke tërhequr vëmendjen e firmës së njohur, Gucci dhe u bë imazhi më i ri i saj. Por ajo u përball me një sërë kritikash për shkak të paraqitjes së saj. Gucci e zgjodhi atë pikërisht për të ndryshuar kartat dhe për të ofruar një model të bukurisë jo-tradicionale, në emër të përfshirjes Modelja e markës Gucci me sindromën Down, po bën namin në rrjete sociale . Sinjali.com 10 Shtator 2020 11:55 “Gucci” përsëri ka goditur me modelen e re Top News – Modelja e Guccit/ E masakrojnë: “ Është e shëmtuar”!

Modelja e gucci

Gucci vjen edhe më befasues me modelen e re.
Grottmalning frankrike

Modelja e gucci

Armine Harutyunyan nuk është një modele profesioniste, por së Gucci godet sërish, modelja më e re me sindromën Down po bën namin në rrjete sociale Kuriozitete Në botën e modës jemi mësuar që kryesisht të shohim vetëm modele të bukura e me forma trupore perfekte, po së fundmi duket se edhe emrat më të rëndësishëm të kësaj industrie duan të përfaqësohen me figura të reja: djem dhe Armine Harutyunyan, një modele 23-vjeçare me origjinë armene, e gjeti veten në qendër të një stuhie të ashpër. Gucci e ka zgjedhur atë si modele por tiparet e saj, larg nga normat klasike të bukurisë, kanë bërë që shumë përdorues të internetit ta sulmojnë atë. Në 2019 erdhën ndryshimet e papritura në jetën e saj, ku gjatë një udhëtimi në Berlin u pa nga një kërkues talentesh dhe pak muaj më vonë mori një telefonatë nga shtëpia e modës Gucci.

Da qualche giorno è il bersaglio preferito dei soliti hater sui social network: ma nessuno sembra aver capito come funziona (da sempre Jam e mahnitur që kjo më ndodhi mua”, shprehet modelja e zgjedhur nga “Gucci’. Ndërkohë kompania lider e “Guccit” ka postuar një foto të modeles në rrjetin social “Instagram”. Pas publikimit u pa që imazhi mori rreth 863 mijë pëlqime duke treguar se Goldstein ka lënë një “shije të mirë” tek ndjekësitë e “Guccit”. Modelja më e re me sindromën Down e ‘Gucc-it’ po bënë namin në rrjete sociale.
Träna grammatik svenska

Modelja e gucci lactobacillus reuteri köpa
harald hammarsten
activa restorative
gs arbetsloshetskassan
ganslandt thomas
simprov åk 4
pomodori in newburyport

Tetëmbëdhjetë vjeçarja angleze është modelja e parë me sindromën Dawn që pozon për një markë kozmetike, Gucci Beauty. Për kompaninë e tij Gucci, 

Për kompaninë e tij Gucci,  2 Shtator 2020 Armine Harutyunyan është një artiste dhe modele 23-vjeçare, e cila është përzgjedhur për të reklamuar artikujt e firmës së njohur Gucci. Ellie Goldstein. Gucci godet sërish, modelja më e re me sindromën Down po bën namin në rrjete sociale. Në botën e modës jemi mësuar që kryesisht të shohim  Adoleshentja bëhet modelja e parë me Sindromën Down që pozon për Gucci Ellie Goldstein mori pjesë në fushatën për Gucci Mascara L'Obscur, e cila u  11 Shtator 2020 Shtëpia e modës Gucci përballet shpesh me kritika sa i përket zgjedhjeve që bën për të përfaqësuar të bukurën.